Veslování

Veslováním posílíte nejen vůli, ale i různé svalové skupiny najednu, přičemž tělo zůstává v rovnováze. Dělí se obecně na dva druhy – na párové a nepárové veslování. O tom, jestli vám bude vyhovovat více držení jednoho vesla oběma rukama nebo zapojíte obě ruce na dvě vesla se přesvědčíte při zkoušce.

Veslování můžete trénovat na trenažerech, lepší je ale použít lodě a čluny. Loďky mají název podle počtu veslařů a vesel, například skif, dvojskif, párovka, dvojka s, dvojka bez, osma, čtyřka atd. Veslování se mohou věnovat mladší i starší žáci, dorostenci i senioři.

Pokud vás přestane veslování bavit, nebo náhle dojdou síly, můžete na čluny připevnit elektromotory. Čluny s elektromotory mají tichý chod a snadno a rychle vás dostanou na požadované místo. Takovéto čluny i s motory nejlevněji zakoupíte na hawaj.cz

Druhou možností k nabrání sil je odpočinek na břehu. Ten můžete vylepšit maximálním pohodlí na nafukovacích postelích. Nafukovací postele jsou během pár minut připravené k relaxaci a spánku, dají se snadno přemisťovat a není tedy problém si je brát na cesty sebou a kdykoliv použít.

Pro další informace navštivte tuto stránku

Leave a Comment

*